Rozdrabniacze Odpadów, Paliwa Alternatywne, Kruszarki

BMH Technology

Lider na rynku Instalacji Rozładunku, Magazynowania i Transportu Biomasy

Odpady-w-Paliwo,
Paliwa Alternatywne
w Energetyce (RDF, SRF)

Serwis

Globalny Serwis, Rzetelna Współpraca

Biuro BMH Technology AB w Enköping jest odpowiedzialne za serwis na terenie Skandynawii. Serwis BMH zajmuje się szybką i rzetelną dostawą części zamiennych, kontraktami serwisowymi oraz kompleksowym wykonywaniem prób i przeprowadzaniem inspekcji (m.in. sporządzanie raportów i wniosków).

Biuro BMH Technology sp. z o.o. we Wrocławiu odpowiedzialne jest za serwis na terenie Polski. Serwis BMH zajmuje się szybką i rzetelną dostawą części zamiennych, kontraktami serwisowymi oraz kompleksowym wykonywaniem przeglądów i prób (m.in. sporządzanie raportów i wniosków) w ramach serwisu prewencyjnego. 

Dostawa Części Zamiennych 
www.bmh.fi/service/spare-parts/

Stała współpraca w ramach projektów oraz przejrzysta dokumentacja projektowa umożliwiają BMH szybką i rzetelną reakcję gdy zachodzi potrzeba dostarczenia części zamiennych lub innych usług posprzedażowych.Kontrakty Serwisowe
www.bmh.fi/service/service-contracts/

Funkcjonalny system serwisowy i gotowość sprostania trudnym zadaniom to warunki niezbędne do zapewnienia nieprzerwanej i bezawaryjnej produkcji. BMH wspiera swoich partnerów w ramach utrzymania ruchu urządzeń oferując plany konserwacji prewencyjnej, sporządzane na zamówienie kontrakty serwisowe oraz usługi z zakresu wykonywania prób i przeglądów. Zawsze dysponujemy ekipą serwisową, którą możemy wysłać do klienta. Nasi pracownicy rozpoczną prace naprawcze od momentu dotarcia na miejsce.

Kontrakty serwisowe mogą dotyczyć zarówno wizyt kontrolnych jak i kompleksowej opieki i wsparcia systemów podawczych BMH w Państwa firmie:

 1. Standardowy Kontrakt na Przeglądy:
  Obejmuje wizyty kontrolne w regularnych odstępach czasu, szczegółowy raport z zapisu miejsca powodującego problemy dokonanego przy pomocy kamery termograficznej, zawierający zdjęcia i zalecenia dot. podjęcia koniecznych działań. Dokumentacja części zamiennych i ściernych zrealizowanych napraw i ulepszeń.
 2. Kontrakt na Konserwację Prewencyjną - posiada wszystkie cechy standardowego okresowego kontraktu serwisowego w uzgodnionym zakresie po cenach firmowych.
 3. Stały Kontrakt Serwisowy posiada wszystkie cechy kontraktu standardowego i kontraktu na Konserwację Prewencyjną: wszelka konserwacja i naprawa nagłych uszkodzeń, możliwość stałej obecności naszego konserwatora na miejscu.           

Przeglądy i Próby
www.bmh.fi/service/testing-inspection-services/

Usługi z zakresu wykonywania prób i przeprowadzania przeglądów obejmują:

 • Oględziny instalacji
 • Testy eksploatacyjne w zakładzie
 • Szczegółowe raporty, zawierające zalecenia dot. przedsięwzięciaokreślonych środków
 • Schematy konserwacji prewencyjnej
Modernizacje
www.bmh.fi/service/modernisations/

Wykonujemy modernizacje istniejących systemów i urządzeń przy wsparciu technicznym z głównych działów inżynieryjnych i badawczo-rozwojowych (R&D) BMH.

Sprzęt podawczy, np. różne typy przenośników, wygarniacze, dozowniki celkowe, śluzy, skrobaki i szczotki do czyszczenia taśmy przenośnika, itd. są dostępne bezpośrednio w serwisie BMH.

Montaż na Miejscu i Instalacja
www.bmh.fi/service/site-assembly-installation/

Do typowych zadań konserwacyjnych serwisu BMH wykonywanych na miejscu należy wymiana części zamiennych i szybko zużywających się, np.:

 • Wymiana łańcuchów przenośnika, zębów kół łańcuchowych i rolek łańcuchowych
 • Naprawy śrub, polegające na spawaniu lub wymianie kołnierzy śruby
 • Wymiana wałów w przesiewaczu
 • Wymiana kół pasowych taśmy i skrobaków przenośników taśmowych
 • Spawanie,regulacja i zwykłe prace konserwacyjne.

W razie konieczności  możemy zająć się częściami zamiennymi użytymi w naszych instalacjach.Urządzenia Wykonywane Na Zamówienie
www.bmh.fi/service/one-off-special-equipment/

 • Urządzenia wykonywane na zamówienie: realizacja   zamówień indywidualnych 
 • Dział serwisowy BMH realizuje również zamówienia indywidualne na produkcję urządzeń.


Aktualności

29.05.2016
Zapraszamy do Monachium, od 30 maja do 03 czerwca, 2016r.
Największe targi branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami przed nami.
Kliknij po więcej informacji: 


 
23.12.2015
Zachęcamy do przeczytania artykułu autorstwa Kamila Ostapskiego pt. "Logistyka dostaw biomasy" (str. 8-11), zamieszczonego w katalogu branżowym "Dostawcy Biomasy":


Strona 1 z 15  > >>