BMH Technology dostarczy zakład przetwarzania odpadów do Wietnamu

wpis w: Aktualności | 0

BMH Technology Oy dostarczy zakład przetwarzania odpadów na paliwo alternatywne TYRANNOSAURUS® firmie TTCL Vietnam Corporation Limited, która jest głównym wykonawcą EPC w prowincji Bac Ninh w Wietnamie. Linia będzie przetwarzać odpady komunalne (MSW) zebrane w prowincji Bac Ninh, segregować surowce wtórne i przetwarzać odsort na paliwo pochodzące z odpadów (RDF). Zakres dostarczony przez BMH będzie częścią elektrowni Waste-to-Energy, która jest budowana dla Thang Long Energy Environment Joint Stock Company.

Zakład jest przystosowany do przetwarzania łącznie 600 ton świeżych odpadów komunalnych i odpadów przemysłowych dziennie, co znacznie ograniczy składowanie odpadów i umożliwi produkcję zrównoważonej energii elektrycznej. W pełni zautomatyzowany system jest elastyczny pod kątem przyszłych potrzeb i może przetwarzać również inne strumienie odpadów. Zintegrowana elektrownia jest w 100% zasilana paliwem RDF z zakładu BMH.

BMH dostarczyło kilka podobnych linii do produkcji paliw alternatywnych TYRANNOSAURUS® do Azji, jednak ten zakład, zintegrowany z elektrownią, jest pierwszym tego rodzaju w Azji Południowo-Wschodniej. Obszar ten oferuje duży potencjał do szerszego wykorzystania technologii.

Więcej informacji: tutaj