Rozdrabniacze Odpadów, Paliwa Alternatywne, Kruszarki

BMH Technology

Lider na rynku Instalacji Rozładunku, Magazynowania i Transportu Biomasy

Odpady-w-Paliwo,
Paliwa Alternatywne
w Energetyce (RDF, SRF)

Serwis

Oryginalne Usługi Serwisowe

Przy ponad 60-letnim doświadczeniu w branży, nasza znajomość technologii jest nieoceniona. Oryginalne usługi serwisowe BMH to przede wszystkim  jakość, precyzja, oraz gruntowna znajomość naszych technologii. Możemy szczerze przyznać, że twoje urządzenia są najlepsze, a kto inny, jak nie firma projektująca je od podstaw potrafi lepiej o nie zadbać? Dla nas „oryginalne” oznacza, że zostają Państwo zwolnieni z wszelkiej odpowiedzialności, a my gwarantujemy jakość pracy oraz urządzeń.

W BMH przykładamy dużą wagę do utrzymania długotrwałych relacji z Klientem. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, udało nam się stworzyć bank danych, obejmujący m.in. dane z zakresu cyklu eksploatacji naszych urządzeń. 

Zebrane informacje dotyczące poszczególnych charakterystyk podawanych materiałów oraz ich specyficznych zachowań są jednym z kamieni węgielnych naszej wiedzy. Jako profesjonaliści, dokładamy wszelkich starań aby ciągle się doskonalić, dlatego ciągle stawiamy przed sobą nowe wyzwania poprzez rozwijanie naszych produktów i technologii.

Stała współpraca umożliwia zbiór cennych informacji, a ich bezpośrednie przesyłanie odbywa się z dużą korzyścią dla Klienta. Dzięki temu możecie być pewni, że jesteście w jednej drużynie z najlepszym graczem na boisku.

czytaj więcej...
Aktualności

29.05.2016
Zapraszamy do Monachium, od 30 maja do 03 czerwca, 2016r.
Największe targi branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami przed nami.
Kliknij po więcej informacji: 


 
23.12.2015
Zachęcamy do przeczytania artykułu autorstwa Kamila Ostapskiego pt. "Logistyka dostaw biomasy" (str. 8-11), zamieszczonego w katalogu branżowym "Dostawcy Biomasy":


Strona 1 z 15  > >>