Rozdrabniacze Odpadów, Paliwa Alternatywne, Kruszarki

BMH Technology

Lider na rynku Instalacji Rozładunku, Magazynowania i Transportu Biomasy

Odpady-w-Paliwo,
Paliwa Alternatywne
w Energetyce (RDF, SRF)

BMH TECHNOLOGY

FirmaBMH Technology Oy jest firmą o ugruntowanej pozycji, specjalizującą się w dostarczaniu instalacji „pod klucz” do uzyskiwania stałych paliw alternatywnych (SRF) oraz układów podawczych paliw stałych dla elektrowni i pieców cementowych.

W BMH kładziemy nacisk na udoskonalanie technologii, procesów i wydajności urządzeń, aby sprostać wciąż wzrastającemu zapotrzebowaniu na jakość i gotowość operacyjną, a także wymogom środowiskowym, eksploatacyjnym i konserwacyjnym.

Dział inżynieryjny BMH posiada najnowsze, wspomagane komputerowo narzędzia projektowe, m.in. modelowanie 3D, aby zapewnić szybki i elastyczny serwis podczas projektów.

Kompetencje BMH z zakresu stosowanej przez nas technologii, zarządzania projektowego, produkcji i budowy są kluczowe przy realizacji projektów „pod klucz” dla naszych partnerów na całym świecie.

Wykonanie kompleksowych instalacji „pod klucz” na skalę globalną jest silnie wspierane przez zakłady produkcyjne BMH. Najważniejsze urządzenia i elementy, m.in. wygarniacze ślimakowe i duże kruszarki są wytwarzane w dużych i dobrze wyposażonych warsztatach, co gwarantuje ich wysoką jakość i pewne terminy dostaw.
 

Aktualności

29.05.2016
Zapraszamy do Monachium, od 30 maja do 03 czerwca, 2016r.
Największe targi branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami przed nami.
Kliknij po więcej informacji: 


 
23.12.2015
Zachęcamy do przeczytania artykułu autorstwa Kamila Ostapskiego pt. "Logistyka dostaw biomasy" (str. 8-11), zamieszczonego w katalogu branżowym "Dostawcy Biomasy":


Strona 1 z 15  > >>